Pagrindinis » Slapukų politika

Slapukų politika

Šioje slapukų politikoje Jums pateikiame informaciją apie interneto svetainėje receptuknyga.lt (toliau – Svetainė) naudojamus slapukus.

Slapukas yra informacija, kurią interneto serveris siunčia į Jūsų interneto naršyklę, ir kuri yra saugoma naršyklėje. Ši informacija yra siunčiama į interneto serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė prašo atidaryti Svetainę iš serverio, pagal ją Jūsų kompiuteris ar kitas įrenginys atskiriamas nuo kitų įrenginių. Todėl slapukai užtikrina patogesnį Svetainės naudojimą, o mums leidžia ją tobulinti.

Būtinieji slapukai yra naudojami automatiškai, be atskiro Jūsų sutikimo, Jums atliekant tam tikrus veiksmus Svetainėje (pavyzdžiui, pasirenkant Svetainės kalbą). Kiti slapukai (pavyzdžiui, analitiniai, reklaminiai) naudojami tik esant Jūsų sutikimui.

Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankyti Svetainės puslapiai, praleistas laikas ir pan.

Slapukų, kurie naudojami Svetainėje, sąrašą bei detalesnę informaciją apie juos rasite Svetainėje įdiegtame slapukų valdymo įrankyje. Lentelė pateikiama žemiau po šiuo tekstu.

Norėdami, kad slapukų pagalba Jūsų asmens duomenys nebūtų tvarkomi, Jūs tai galite padaryti Svetainėje įdiegtame slapukų valdymo įrankyje, taip pat galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba ištrinti įrašytus slapukus. Jeigu ištrinsite būtinuosius slapukus ir neleisite jų naudoti savo interneto naršyklėje, kai kurios Svetainės funkcijos neveiks tinkamai ir tai Jums gali trukdyti naudotis Svetaine.

Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus, o detalesnės informacijos ieškokite savo naršyklės nustatymuose.

Slapukų politika atnaujinta 2024 m. birželio 12 d.

Ši Slapukų politika sukurta naudojant verslo dokumentų rengimo įrankį Dokas. Dokas legal, MB priklauso visos autorių teisės į Slapukų politiką, ji suteikia teisę Go invest, UAB naudoti Slapukų politiką receptuknyga.lt interneto svetainėje. Kopijuoti ar kitaip naudoti Slapukų politiką ar jos dalį be Dokas legal, MB rašytinio sutikimo draudžiama. Visos suteikiamų teisių sąlygos aptartos Doko taisyklių 2 dalyje. Asmens duomenys tvarkomi Doko privatumo politikoje nurodyta tvarka.